20. PLES AK ČR - darováni cen do tomboly

InfoInzerceProjekty vloženo: 03. 01. 2023


Vážení partneři,
je pro mě milou povinností Vám jménem prezidenta Agrární komory České republiky Ing. Jana Doležala oznámit, že se po dlouhé dvouleté absenci koná jubilejní 20. ročník Agrárního plesu, který se uskuteční v pátek 27. 1. 2023 v prostorách Paláce Žofín na Slovanském ostrově v Praze. Velice si Vás jako tradičního partnera vážíme a dovolujeme si Vás touto cestou požádat o darování cen do tomboly, která k této akci neoddělitelně patří a zároveň pro Vás představuje skvělou možnost, jak prezentovat Vaši společnost. 

Agrární ples tradičně nabízí nejen kvalitní kulturní program, raut spojený s ochutnávkou výborných českých potravin i nápojů a společnost řady osobností z podnikatelských kruhů, akademické obce, diplomatického sboru, státních i nevládních organizací a dalších, ale také bohatou a pestrou tombolu, za kterou jsme vděčni právě Vám. Věříme, že i tento 20. ročník plesu bude i díky Vašim bohatým darům nezapomenutelný.


Večerem bude provázet zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka Heidi Janků a na programu je mimo jiné vystoupení Vaša Patejdla, frontmana skupiny Elán, a Moniky Absolonové, mnoholeté finalistky Českého slavíka. Tento jubilejní ročník je rovněž spojen s charitativní akcí a výtěžek z těchto čestných vstupenek bude během večera předán zakladatelce a prezidentce nadačního fondu pro pomoc nemocným dětem zejména s poruchou krvetvorby, s nádorovým onemocněním a dětem, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně, Kapky naděje Vendule Pizingerové.


Očekáváme, že i tento rok na tuto prominentní akci dorazí více než tisíc hostů a darování cen do tomboly může být pro Váš podnik či organizaci dobrou příležitostí k prezentaci a propagaci kvalitního výrobku nebo služby. Deset nejštědřejších cen bude vyhlášeno na závěr večera při slavnostním losování a po skončení plesu bude tento seznam zveřejněn v časopisu AGRObase a v týdeníku Zemědělec. Po skončení plesu bude rovněž na našem úspěšném facebookovém profilu zveřejněn jmenný seznam všech dárců. V této souvislosti si Vás dovolujeme upozornit, že poskytnutím daru souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem publikace jmen dárců (bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete na webu www.akcr.cz).

Velice děkuji za dlouholetou spolupráci a zachovanou přízeň. 
Dovolujeme si Vás požádat o dodržení následujících vodítek:
1.    Vždy je třeba uvést celý název a adresu organizace nebo subjektu, který cenu do tomboly daruje.
2.    Seznamy cen prosíme sdělovat pouze a jenom formou e-mailové korespondence na adresu placha@akcr.cz, aby byla zajištěna přehlednost a jednotná organizace cen do tomboly.
3.    U těchto seznamů vždy uvádějte kontaktní osobu, se kterou bude možno projednat detaily předání ceny a podobně.
4.    Ceny budou shromážděny na adrese úřadu Agrární komory ČR v Praze  a v sídle AK ČR V Olomouci , odkud budou včas odvezeny přímo do místa konání plesu.

Dále ohledně cen:
A.    Uctivě žádáme, aby byl dar ve formě, která se dá na plesu předat a z plesu odnést (ideálně drobné věci, šeky apod.).
B.    Doporučujeme takové dary, které zároveň slouží jako prezentace společnosti (dárkový koš vycházející ze sortimentu firmy, důraz na atraktivnost a různorodost, koše je možno doplnit reklamními předměty, brožurkami, letáčky o společnosti apod.).
C.    Potravinářské zboží, které podléhá zkáze, doporučujeme předat až těsně před konáním plesu. AK ČR nemá kapacity toto zboží dlouhodoběji skladovat.

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz
Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


+420 296 411 180
sekretariat@akcr.cz
Mapa jak k nám

Cookies
Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2023 - AK ČR | vyroba-www.cz