› Info › Zprávy › Potravinářství › Kvalita vloženo: 21. 12. 2023
Praha 19. prosince 2023 – Logo Klasa najdete na oceněných výrobcích již od roku 2003. Toto prestižní označení kvality získala v letošním roce řada skvělých výrobků, nově najdete logo Klasa například na Českém chřestu, tradičně vyráběné hořčici od SENF, BOBÍKOVI z Bohušovické mlékárny, Dřevorubeckém bůčku či Škvařeném vepřovém sádle soleném.
Logo Klasa garantuje výjimečnou kvalitu a jedinečnost těchto produktů při srovnání s běžnými výrobky na trhu. Značku uděluje ministr zemědělství na tři roky. Po celou dobu platnosti certifikátu jsou ocenění výrobci kontrolováni Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí a Státní veterinární správou. Logo Klasa je tak zcela hodnotným ukazatelem pro spotřebitele, kteří mají jistotu, že když přidají do nákupního košíku takto označený produkt, kupují kvalitní potravinu vyrobenou v České republice.
Celá informace ke stažení
Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský
Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky